Pozor, po liposukci nezhubnete!

Liposukcí nezhubnete
Liposukcí nezhubnete | Zdroj: Pexels.com

Ve společnosti přetrvává dlouholetý mýtus. Pokud jsi tlustá, jdi na liposukci a zhubneš. Tohle však vůbec není pravda a my se v dnešním článku podíváme proč.

Drastické změny nenastanou za den

Tohle si zapište za uši. Představa, že se před den stanete sportovkyní, sexuální bohyní nebo zhubnete 50 kg, je naprosto mimo realitu. U liposukce to platí dvojnásob. Liposukce není hubnoucí prostředek, ale nástroj kosmetické chirurgie.

Liposukce ano, ale jen na konkrétních místech

Doktoři radí, že je před liposukcí potřeba změnit životní styl a shodit kilogramy přirozenou cestou. Tím, jak cvičíme a hubneme, se nám začne modelovat postava. Dle našich genetických dispozicí ale nemusí být toto modelování takové, jak si představujeme. Některým ženám zůstane tuk v bocích, jiné se zase nemohou zbavit bříška, i když si vyrýsují svaly a ztratí tuk na zbytku těla. Teprve potom je dobré bavit se o liposukci a zaměřit se na konkrétní část na těle, která nevyhovuje našim představám.

Unáhlená liposukce je jen krátkodobé potěšení

Nicméně některé ženy a dívky jdou za doktorem s okamžitým vyřešením problému, a přes všechny snahy doktora jim tento zásah rozmluvit, si prosadí svou. Co se stane? Okamžitě po zákroku vidíte spokojenost, nicméně dle zkušeností doktorů se tyto lidé za několik měsíců nebo pár lety vrací s tím samým problémem. Nehledě na to, že lékařský zákrok, což liposukce bezpochyby je, našemu tělu vůbec neprospívá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *